אודות

מנהל המכון לבריאות השד ושיחזורי השד , מומחה בכיר ומנהל היחידה למיקרוכירוגייה ,
בי"ח  רמב"ם , חיפה  


כיום ד"ר אלדור הוא ממובילי תחום ניתוחי שחזורי השד בישראל. בשל כך נבחר להוביל את המכון לבריאות השד ברמב"ם, והנו הפלסטקאי הראשון בישראל והיחיד בתפקיד זה. כמנהל המכון ד"ר אלדור מרכז תתחתיו מערך מולטידיספלינרי הכולל כירורגיית שד, אונקולוגיה, הדמיית שד וייעוץ גנטי. הכשרתו הייחודית בשחזורי שד ומיקרוכירורגיה שרכש ד"ר אלדור בארה"ב מאפשרת לו לבצע את הניתוחיים המורכבים ביותר בתחום שחזורי השד,. ניסיונו בניתוחים יחודיים ומורכבים אלו שמים את ד"ר אלדור בחזית הכירורגיה הפלסטית והמשחזרת בישראל.

אנושיות ורגישות אותנטית בשילוב מקצועיות חסרת פשרות מביאות נשים בתקופה כה רגישה לפנות לקבלת ייעוץ וטיפול במרפאתנו. הראיה הרב תחומית בנושא סרטן השד מאפשר טיפול מקיף הנותן מענה משלב האבחון הראשון, עד לניתוח הכריתה והשחזור ובהמשך הטיפול האונקולוגי במידת הצורך.

ההתקדמות באבחון וטיפול בסרטן השד מובילים בימיינו למצב שבו למרבית הנשים יומלץ שחזור מיידי בסיום הכריתה. את שחזור השד ניתן לבצע באמצעות רקמת השומן של המטופלת או בשילוב שתל סיליקון. במידה ויוחלט כי הטיפול המתאים הנו כריתה חלקית (למפקטומיה) יש מקום לבצע ניתוח אונקופלסטי.

במקצועיותו הכירורגית משלב ד"ר אלדור לירון ניתוחים וטיפולים אסתטים מתקדמים. ניתוחי שדיים קוסמטיים כהגדלת שדיים, הרמה והקטנת שדיים, מתיחות פנים, ניתוחי עפעפיים, ניתוחי עיצוב וחיטוב הגוף כגון מתיחת בטן ושאיבות שומן הם רק חלק מהניתוחים המבוצעים במרפאתו. פרט ליכולות הטכניות של הפלסטקאי סוד ההצלחה בניתוחים קוסמטיים הוא להיות קשוב לרצונה הייחודי של המטופלת ולהתאים את הטיפול תוך מתן עצה מקצועית לגבי המראה והתוצאה הסופית שתתקבל.

בעולם האסתטיקה המתקדמת תפקיד המזרק לא פחות חשוב מתפקידו של הסכין. היכולת להצעיר את מראה האישה והגבר תוך שימוש בחומרי מילוי ומשתקי שרירים מעידים על יכולתו של הכירורג הפלסטי כפסל.. החומצה ההיאלורונית היא חומר המילוי הנפוץ ביותר, החומר מגיע ברמות סמיכות שונות ומאפשר פיסול והתאמה לאזורי פנים שונים. הזרקת חומרים אלו מתבצעת במרפאה עצמה ללא צורך בהרדמה וניתן להמשיך את סדר היום ללא הפרעה או הגבלה. שילוב משתקי שרירים כגון בוטוקס בעיצוב הפנים עם חומרי המילוי נועד לעדן קמטוטי הבעה במצח, צידי העיניים, בין הגבות ועוד. הזרקת בוטוקס אף היא מבוצעת במרפאה ללא צורך בהרדמה וחזרה מיידית לשיגרת החיים. 

חדר ניתוח אודות

דר' אלדור הינו חבר באיגוד הכירוגייה הפלסטית, אחראי מחוז צפון, פלסטיקה, קופ"ח לאומית.

עובד עם כל חברות הביטוח הפרטיות : הראל, פניקס, כלל, מגדל, מנורה, איילון .

יועץ מומחה בכללית מושלם.

רופא יועץ באגודה למלחמה בסרטן.

0